دانلود فایل کتاب دیکته شب کل دروس اول ابتدایی

دانلود فایل کتاب دیکته شب کل دروس اول ابتدایی

فایل کتاب دیکته شب کل دروس اول ابتداییمناسب برای تمرین ، روانخوانی و دیکته ، برای دانش آموزان اول ابتدایی سال جدید یکی از کتاب های کامل و جامل برای دیکته دادن به دانش آموزان اول ابتدایی هست به ترتیب درسهای کتاب در ادامه همراه سایت زیپا باشید برای دانلود فایل ..

مشخصات فایل کتاب دیکته شب کل دروس اول ابتدایی

عنوان: دیکته شب کل دروس اول ابتدایی

موضوع: دروس ابتدایی

زبان: فارسی

صفحات: ۴۰ صفحه

فرمت : PDF

قیمت : ۴۵۰۰۰ تومان

 

توضیحات فایل :

کابران گرامی محتوای این فایل کتاب دیکته شب کلاس اول ابتدایی می باشد و دلایل زیادی در تقویت دیکته دانش آموزان در کلاس اول ابتدایی موثر است اما تمرین و تکرار بعد از آموزش اولیه نقش مهم و اساسی را دارد به نحوی که سایر دلایل مانند آموزش ناقص یا اختلالات یادگیری را بی اهمیت می کند. به همین دلیل نقش والدین در بهبود دیکته ی دانش آموز بسیار مهم و تاثیر گذار است.

 

45,000 تومان – خرید

 

فایل کتاب دیکته شب کل دروس اول ابتدایی

 

مشکلی که خانواده ها در تمرین دیکته شب کل دروس با آن روبرو می شوند نداشتن متن مناسب برای دیکته و اطلاع نداشتن از کلماتی است که دانش آموز تا زمان دیکته آن ها را یاد گرفته است .

استفاده از کتاب دیکته شب در این شرایط مناسب ترین و ساده ترین راه است. کتاب دیکته شب کلاس اول با هدف قرار دادن متن ها و کلمات مناسب دیکته در دسترس تمام خانواده ها طراحی شده است.

 

شما می توانید با دانلود فایل کتاب دیکته شب کل دروس آن را پرینت بگیرید و از آن برای تمرین دیکته استفاده کنید و یا آن را در گوشی و تبلت خود ذخیره کنید و از روی آن به کودکان خود دیکته بگویید.

 

 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *